"Духовна варта" КАПЕЛАНАДуховна сила - наша перевага!

✅ Що всередині храмів Ісуса Христа?

Illustration

...✍️ «Кожен храм — це промінь світла та надії. Храм, Дім Господній, є символом нашої віри в життя після смерті та сходинкою до вічного життя для нас та наших сімей. Храм — це священна та невід’ємна частина Божого плану для нашого щастя, зараз і назавжди».

Рассел М. Нельсон, президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів

Священне місце

Для членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (іноді їх називають святими останніх днів) храм є найсвященнішим місцем поклоніння на землі — це дім Господа. Це місце, відокремлене від решти світу, де члени Церкви прагнуть наблизитися до Бога.
У Писаннях записано, що Бог благословляв Своїх дітей у храмах та інших святих місцях з найдавніших днів світу. Сучасні храми мають цілі, подібні до цілей біблійних храмів — це місця миру, навчання та натхнення. Вони також є місцем, де відбуваються священні церемонії, які називаються обрядами . Завдяки храмовим обрядам члени Церкви відчувають себе ближчими до Бога, коли вони укладають завіт жити за євангелією Ісуса Христа.
Фрази «Святість Господня» та «Дім Господній» знаходяться біля входу в кожен храм і нагадують нам, що кожен з них є священним місцем.

Illustration

Напис (храм у Пейсоні, штат Юта): Храми – це священні місця поклоніння, відокремлені від решти світу

Небесний Батько, Ісус Христос і Храм

Усе в храмі веде нас до Бога, нашого Небесного Батька, та Його Сина, Ісуса Христа, Спасителя світу. У храмі члени Церкви дізнаються більше про вчення Ісуса та про те, як наслідувати Його досконалий приклад. Святі останніх днів вірять, що найбільші благословення життя можливі лише завдяки Ісусу Христу, який поширює Свою любов і благодать на всіх людей. Його безкінечна Спокута та славне Воскресіння дають надію у складному світі.

Illustration

Вхід до Храму

Після будівництва або реконструкції кожного храму проводиться безкоштовний день відкритих дверей. Протягом цього часу люди різного віку та віросповідання можуть увійти та оглянути храм.

Illustration

Фойє (храм Саппоро, Японія): Вірні святі останніх днів знаходять мир і натхнення через служіння в храмі

Рекомендований стіл

Після освячення вхід до храму зарезервований для членів Церкви, які зобов’язалися жити за євангелією Ісуса Христа та готові брати участь у подальших священних обрядах. Членів Церкви зустрічають біля цього столу у вхідному фойє, де вони пред’являють невелику картку, яка називається рекомендацією . Рекомендаційна картка видається їхнім місцевим церковним провідником, засвідчуючи, що вони готові увійти до храму.

Illustration

Храмовий одяг

Члени церкви, які входять до храму, йдуть до роздягалень, щоб переодягнутися зі свого повсякденного одягу в білий одяг перед участю у храмових службах. Ця зміна одягу служить нагадуванням про те, що відвідувачі тимчасово залишають світ позаду та входять у святе місце. Білий одяг символізує чистоту, тоді як однаковий одяг у храмі створює відчуття єдності та рівності.

Illustration

Навчальний зал: Життя має сенс

Рано чи пізно більшість людей замислювалися про сенс життя. Хто ми? Звідки ми прийшли? Чому ми тут? Куди ми підемо після того, як це життя закінчиться? У храмах члени Церкви дізнаються більше про відповіді на ці запитання та люблячий план Бога для щастя Його дітей.
Одна зі священних церемоній, що виконується в храмах, – це обряд ендаументу. Під час цього обряду учасникам нагадують, що наше життя на землі є частиною вічної подорожі – подорожі, яка почалася ще до нашого народження, коли ми жили з нашим люблячим Небесним Батьком як Його духовні діти. Ми прийшли сюди, щоб отримати тіло, набути досвіду та навчитися дотримуватися Божого плану для нашого щастя. Роль Ісуса Христа як Викупителя всіх Божих дітей є центральною в обряді ендаументу.
Учасники також дають Господу священні обіцянки, які називаються завітами. Ці завіти включають послух Богові, слідування за Ісусом Христом, моральну чистоту та присвячення свого часу й талантів служінню Господу. Ці зобов’язання стають керівними принципами в їхньому повсякденному житті. Шанування цих священних завітів приносить більший мир, радість і благословення в цьому житті, коли вони прагнуть повернутися, щоб жити з Богом вічно.

Illustration

Кімната для настанов, також відома як кімната ендаументу (храм Пейсон, Юта): У храмах члени Церкви дізнаються більше про люблячий план Бога для щастя Його дітей

Небесна кімната: Погляд на небеса

Після завершення обряду ендаументу учасники входять до целестіальної кімнати. У цій кімнаті не проводяться жодні церемонії. Натомість це місце тихого спокою, молитви та роздумів, яке символізує небеса, де ми можемо жити вічно з нашою сім’єю в присутності нашого Небесного Батька та Ісуса Христа.

Illustration

Небесна кімната (храм Манаус, Бразилія): Ця кімната символізує мир і радість царства Божого, де сім’ї можуть жити разом вічно з нашим Небесним Батьком та Його Сином, Ісусом Христом

Кімната запечатування: Сім'ї можуть продовжувати вічно

Сім’ї є центральним елементом Божого плану для нашого щастя. У храмі сім’ї можуть бути об’єднані навіки як чоловік і дружина разом зі своїми дітьми. Писання називають владу об’єднувати сім’ї навіки запечатувальною владою. Це та сама влада, яку Ісус дав апостолу Петру, щоб проголошувати благословення на землі, які триватимуть на небесах.
У кімнаті для запечатування наречений і наречена разом стають на коліна біля вівтаря, щоб запечататися на це життя і на вічність. Цей обряд також іноді називають «храмовим шлюбом» або «вічним шлюбом». Діти, народжені або усиновлені в ці вічні шлюби, також можуть бути запечатані зі своїми сім’ями назавжди.
Знання того, що наші сім'ї можуть бути разом після смерті, надає життю більшого сенсу. Воно заохочує нас бути чесними та вірними. Воно також приносить мир, коли ми стикаємося з випробуваннями; навіть стражданнями чи смертю близьких. Обіцянка вічного життя з нашими сім'ями допомагає нам зрозуміти Божу любов до всіх людей.

Illustration

Кімната для запечатування (Філадельфійський храм, Пенсильванія): Завдяки Божій владі священства чоловік, дружина та їхні діти можуть бути об’єднані на це життя і назавжди

Баптистерій: Благословення для предків

Ісус Христос продемонстрував Свою відданість дотриманню всіх Божих заповідей, коли охрестився. Ісус також навчав, що хрещення необхідне для входу в Царство Боже. Але як щодо людей, які помирають, не охрестившись? Яку надію вони мають на повернення до Божої присутності? Бог дав їм можливість також отримати всі Його благословення.
У храмі хрещення та інші важливі обряди виконуються живими за тих, хто помер, не маючи нагоди. Такі обряди поширюють спасительну благодать Ісуса Христа на всіх людей. Це служіння іншим пропонується з любов’ю, і оскільки святі останніх днів вірять, що життя продовжується після смерті, вони також вірять, що ті, хто помер, знають про обряди і можуть вибирати, чи приймати їх.
Завдяки дослідженню сімейної історії святі останніх днів шукають своїх померлих предків і приносять їхні імена до храму, щоб виконати обряди за них. Інші обряди, такі як отримання ендаументу та запечатування сім’ями, також виконуються в храмі за тих, хто помер.

Illustration

Баптистерій (храм у Фініксі, Аризона): Такі обряди, як хрещення, виконуються за предків, які померли, не отримавши їх. Хрещення за живих виконуються не в храмі, а в місцевих будинках зборів. Хрестильна купіль стоїть на спинах 12 волів, згідно з традицією, що сягає корінням у Храм Соломона, як записано у Старому Завіті.

Копія 1: Іконки з підписами
Telegram
WhatsApp
Viber
Facebook
Twitter (X)
LinkedIn
Reddit
Pinterest
Skype
Копіювати
Поділитися
Made with